działki nowinka - 4

Powierzchnia: 2 998 m2

Cena: SPRZEDANA

Działka zlokalizowana jest na pagórku z widokiem na sąsiadujący sad. Ma dostęp do drogi gminnej poprzez wyznaczoną geodezyjnie drogę wewnętrzną (udział w drodze w cenie działki). Istnieje możliwość podłączenia mediów. Na sąsiadujących działkach (zaznaczone kółkami), znajdują się domki całoroczne, letniskowe i jednorodzinny.

Nr działki: 332

obejrzyj

więcej zdjęć

Mamy dla Ciebie propozycję działki w doskonałej lokalizacji na o powierzchni 2.998 m2 położonej w urokliwej miejscowości Nowinka w gminie Tolkmicko. Miejscowość zlokalizowana jest w otulinie Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, niedaleko Rezerwatu Przyrody Dolina Stradanki oraz Parku Pachnicowego. 

Sąsiedztwo Zalewu Wiślanego umożliwi Ci połączenie wypoczynku nad morzem ze zwiedzaniem przepięknego regionu Warmii i Mazur. Malownicze lasy z wiekowymi bukami, potocznie nazywane Małymi Bieszczadami Polski, przepaściste wąwozy i rwąca struga oraz pozostałości starych grodzisk, czynią teren spacerów niezwykle ekscytującym o każdej porze roku.

Lokalizacja działki na pagórku powyżej sadu jabłoniowego jest idealna do kontemplacji ciszy, o ile nie jest to czas kumkania żab. Idealna jako baza wypadowa do zwiedzania najbliższej okolicy, idealna do spacerów, cieszenia się słońcem, siedząc przy kawie na tarasie.

Działka usytuowana jest w sąsiedztwie kilku innych zabudowań, przy drodze gminnej. Posiada również dostęp do mediów: prąd, sieć kanalizacyjna i woda (w drodze).

Nowinka na mapie

Do najbliższego miasteczka Tolkmicko (sklep Biedronka, Dino, restauracja Fregata) – 3,5 km
Do Fromborka – 10 km
Do Gdańska – 70 km (najpierw dobrą malowniczą trasą do Elbląga – 25 km potem trasą szybkiego ruchu S7 do Gdańska)
Do Warszawy – (najpierw dobrą drogą do Elbląga – 25 km, potem trasą szybkiego ruchu S7 do Warszawy)
Do Zalewu Wiślanego z portem w Tolkmicku – 4 km
Do Krynicy Morskiej: drogą wodną – 8 km / droga lądową – 80 km
Do przekopu wiślanego (droga wodną) – 9 km / droga lądową – 75 km
Do restauracji Folwark w Kadynach – 9 km
Do legendarnego Grodziska i Wałów Tolkmita – 2,5 km
Do trasy rowerowej Grin Vello – 2 km
Do lasu – 1 km

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Telefon:

+48 509 229 945

 Email:

rezerwacje@chwilapauzy.pl

Lub wypełnij formularz